قالیشویی شهرک غرب
image

معرفی قالیشویی شهرک غرب

image

قالیشویی شهرک غرب با اخذ پروانه رسمی فعالیت از سوی اتحادیه قالیشویی های تهران بزرگ و حومه و با اخذ مدارک و جوازهای لازم به جهت فعالیت در بستر فضای آنلاین، کار جرفه ای خود را از سال 1388 آغاز نمود. این مجموعه با هدف راحتی دسترسی ساکنین شهرک غرب فعالیت خود را به این نقطه محدود کرده و می خواهد تا هیچ مشتری در شهرک غرب حتی برای یک لحظه پشت خط قالیشویی ها نباشد.

با این وصف در هر زمان از سال که بخواهید قالیشویی شهرک غرب می تواند خدمات مد نظر شما را به بهترین نحو ممکن ارائه نماید. امید داریم تا همین نگاه بتواند جلب رضایت 100 درصدی مشتریان مان را در بر داشته باشد.

خدمات متمایز قالیشویی شهرک غرب

ما بر آن شدیم تا هر آنچه که از خدمات قالیشویی مد نظر مشتریان است در مجموعه ما نیز پاسخ داده شود. بر همین مبنا کلیه تجهیزات لازم مبتنی بر آخرین تکنولوژی روز دنیا را تهیه کرده و در اختیار گرفته ایم. در کنار تجهیزات به روز از سرمایه های انسانی ارزشمندی نیز برخورداریم که تلفیق این دو دارایی برای ما ارائه خدمات متمایز قالیشویی، موکت شویی و مبل شویی به ساکنین شهرک غرب است. برخوداری از مواد شوینده استاندارد، ارائه پروتکل های شستشوی متناسب با قدرت تحمل الیاف و کنترل دما و فشار آب از دیگر ویژگی های متد شستشو در قالیشویی شهرک غرب است.

پشتیبانی دوستانه و اختصاصی در هر مرحله از راه

021-910702020